KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8089088
nr 808 9088
Blandteknik
komposition, "Making motion", signerad, -83rim: 72x50, skadat glas
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 februari 2013
kl 19:54:47
100 kr
200 kr